Shtrat per fjetje dhe neje /madhsia:140x190

Shitet nga: Familjar 11 Dhj 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet shtrati per fjetje i cili pra Edhe shtrihet
Esht ngjendje tmir,
Kur tshtrihet:
I gjanë: 140cm
I gatë: 190 cm
Gjendemi Te rrethi mbrapa Hotel bacit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim