Shtrat per fjetje

Shitet nga: Shtrat per fjetje 12 Mar 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Eshte shume i rehatshum dhe shume i pershtatshem . Eshte po thuajse i ri (ne gjendje shume te mirë) . Mund te perdoret edhe per te rritur por edhe per femijë . Eshte 2.00 me 1.20 . Per me shume info kontakto ne kete nr: 044193329 . Shtrati vjen bashk me dyshek (jogi)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim