Shtrat per te rritur dhe fëmijë

Shitet nga: Shtrat per te rritur edhe per femijë 12 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Eshte shume i pershtatshem dhe i rahatshem . Shume i ruajtur (ne gjendje shume te mir ) . Po thuajse i ri (shume pak i perdorur ) . Eshte 2.00 me 1.20 . Per me shume info kontakto ne ket nr : 044193329 . Qmimi eshte 80 euro se bashku me dyshek (jogi)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim