Shtrat

Shitet nga: Visar 22 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet shtrati me dimenzione 80*200 me derrasa dhe jogi per info lajmerohuni ne nr e tel 044897440.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim