Shtrat

Shitet nga: Albulena 08 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtrat dhe dyshek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim