Shtrat

Shitet nga: albulena 31 Jan 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtrat dhe dyshek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim