Shtrata per femije

Shitet nga: Hysnije 24 Gsh 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 9 shtrata per femije, shtrata jane te perdorue vetem 1 vite dhe jane shum te pershtatshem per qerdhe(kopshte) sepse nuk zene hapsire , palohen nese eshte nevoja dhe jane me rrota.
Cmim eshte 270 euru per 9 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim