Shtrati Migun

Shitet nga: sabrie 17 Pri 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Migun- eshte shtrat per masazhe me gur te zhades, preferohet per masazhe relaksim dhe sherimin dhe zgjatjen e muskujve te ndryshem, shtrati eshte shume pak i perdorur, posedon manualin dhe gjitha pjeset shtese origjinale, cmimi sipas marreveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim