Shtrati Migun

Shitet nga: Faton 09 Shk 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes Shtratin Migun
Ka 7 programe te ndryshme. Programohet sipas deshires dhe masazhen e ben vet me ane te rrezeve ultra violet dhe nga guret zhade. Eshte relaksues dhe sheron shume semundje.
85 % e rasteve qe kane bere masazh kane pasur suksese ne sherimin e semundjeve.
Eshte ne gjendje shume te rregullte.
Per me shume informacione Ju lus te me kontaktoni.
044645928
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim