Shtrati i kompletuar

Shitet nga: Visar 16 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet shtrati me dimensione 200x80.
Shtrati eshte i kompletuar me derasa dhe jogi!
Qmimi 60 euro.
per info lajm ne tel 044897440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim