Shtrati per neje dhe fjetje

Shitet nga: Murat 11 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet shtrati ngjendje shum trregullt si i ri, Pak i perdorun, i blemë veres
I gjanë:185 cm
I gatë: 198cm( Kur tshrihet)
Perfundi Ka fiok per deponim qebesh ( shikojeni fotot)
Esht pra shum funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim