Shtratin per fjetje Dormeo dimenzioni 160x200

Shitet nga: valon 09 Pri 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes shtratin per fjetje Dormeo 160x200. Posedon dyshekun e ri Imemory Silver qe ka keto karakteristika : Ka dy pjes, pjesen e fort edhe pjesen mensatarisht te fort, ka tri zona te mbeshtetjes qe ben mbeshtetjen maksimale te trupit, i heqet mbeshtjellsi per pastrim deri ne 60 Grad celsius. Dysheku ka 15 vite Garancion, gjithashtu ka edhe Fleksat qe jan elastik dhe e shtojn komoditetine dyshekut per 30%. Ngjyra osht si ne foto.

Shtrati osht i bler qe 6 muaj mirpo me duhet me ndrru shkaku i ngjyres se dhomes, osht krejt ne gjendje perfekte.

Qmimi i blerjes ka qen 1100 Euro,

Qmimi tani osht 750 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim