Shtratin per fjetje Dormeo dimenzioni 160x200

Shitet nga: valon 19 Pri 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
She Shtratin per Fjetje Dormeo me korniz me dyshek dhe Flekxat. Dysheku ka 15 vite Garancion osht i seris se fundit,osht ortopedik dhe jep mbeshtetje maksimale te trupit. Qmimi i Blerjes se ketyre produkteve ka qen 1200 Euro mirpo shkaku i ngjyres se dhomes pom duhet me ndrru. Te gjitha jan ne gjendje perfekte mundeni edhe vet me pa. Qmimi per kto produkte osht 750 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim