Sungjer ortoped per gjum

Shitet nga: xxxx 14 Maj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
sungjer ortoped jon te ardhur nga gjermonia jon me matrial lio te rahatshum per gjum jon per ni person shtrohen mb i shtrat ku flini, jon te njohit si ne top shop dimenzionet 90 cm te gjer dhe 2 metra te gjat qmimi 25 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim