TERMO ELIND NXEMESE 3.5 kW

Shitet nga: Alush 14 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
SHITET TERMO ELIND NXEMESE 3.5kw
ESHT TROFAZ DHE MONOFAZ NE GJENDJE TE MIRE POR E RE TEL KON 044257840 EJANI VIZITONE DHE E PROVONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim