Tavoline pune

Shitet nga: artan 10 Maj 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Tavolina eshte shume e ruajtur dhe shume e pershtatshme per punë me kompjuter dhe qfare do lloj punetorie. Ka strukture hekuri, ndaj e qendrueshme per qfaredo lloj punetorie..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim