Tepih i lesht me figura per dhoma te femijeve

Shitet nga: Xhyla 07 Shk 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   139 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes tepihun e lesht per dhome te femijeve, ne gjendje shume te mire dhe shume kualitet. Dimenzionet 2 me 1.30.Tepihu eshte pastru i gatshem per perdorim. Çmimi i diskutushem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim