dhoma gjumi

Shitet nga: jeton shala 28 Dhj 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
porshendetje te Nderuar klijent mobileria Toni ka shpallur nje ofert per ju ne zbritje te gjith artikujt qe i pozedojm tek firmja Toni pa marr parasysh si ne dhoma gjumi ne dhoma te femive ne kuzhina ne trabezerija te bukes tavloina por sallon komoda per TV paradhoma dhe tera e tjera... por punojm si pas porosis se juaj si pas deshires nese don endrra metu ba ralitet na kontakto ne kita Nr" viber 044-494-506 tel 044-369-012 ne kem provoj qe 15 vite me ni qilsi te nalt ne qfar do lloj i mobilev me garanci 3 vite mir se ju presom thirrja juaj andrra ralitet tot ju bahet ne foto jon qmimet Fikse mun na kontakton edhe ne .facebook.
Mobileri Toni-dekor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim