dhome e femijeve

Shitet nga: Valter 25 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
1. shtrat ne kate, tavoline pune dhe dollape (te gjitha ne nje), 2.dollape me pese dyer dhe 3.tepihu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim