dhome e fjetjes

Shitet nga: emin ahmeti 29 Gsh 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shesim dhomen e fjetjes cila permban dollapin shtratin me dy natkasne dhe komoden me pasqyr, mobilijet jan pothuajse te reja sepse jan perdorur vetem gjate pushimeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim