dy krevate

Shitet nga: dardani 24 Gsh 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
krevate per dhoma gjumi , jane te pershtatshem dhe ne gjendje te rregullt per gjdo info na kontaktoni ne nr e telefonit, ju faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim