kauq dhe dy fotele

Shitet nga: sheti 26 Shk 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes kauq me dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim