kauq

Shitet nga: Nadalina 17 Shk 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shitet nje kauq i cili eshte ne gjendje te regullt i bler para muajit arsyja e shitjes renovim dhomes eshte ngjyr kaft perdoret per nej dhe per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim