komoda

Shitet nga: faruk 16 Mar 03:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes urgjent një orman ( regall) me 4 dyrë, 2 komoda( njera per kompjuter dhe tjetra e ngushte me nga 3 syza. Çmimi i diskutueshëm.
Dimensionet: dollapi l.230x gj.200x th.58, komoda e PC:lart.78x gj.63x thell.50,komoda e ngushtë: L90xgj.33x thellësia50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim