kreveta

Shitet nga: kreveta 12 Jan 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shesim kreveta me shumic dhe pakic
dimensionet 90x200
per me shum na kontaktoni ne kta numra 045578216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim