orman

Shitet nga: dardani 12 Gsh 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
orman per dhoma fjetje, nga druri dhe ne gjendje te rregullt i qendrueshem dhe i ruajtur,, per gjdo info na kontaktoni ne nr e telefonit ,Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim