orman per dhome te fjetjes dhe shtrat per fjetje

Shitet nga: fitimi 06 Dhj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes shtrat per fjetje i cili mund te behet edhe per ulje , me dimension 1.60 ×2.0, ne gjendje te mire , po ashtu edhe ormanin trekrahesh me dyer levizese me pasqyre ne mes me dimenzine lartesia 2.10, gjatsia 2.00 dhe gjersia 0.58,, I cili eshte shume pak I perdorur dhe ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim