shes 2 dhome per femije komplet

Shitet nga: eni 02 Shk 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dy dhoma komplete per femije jane shume te ruajtura te pa demtume kane disa foto te ngjitura po eliminohen .shtrati pa jogi,tavolina e punes dhe ormoni .kostoja e ture ka kushtu 590€ per nje komplet tash te du dhomat munden te miren per nje cmim 590€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim