shes 2 kauqa (dy treshe) komodine per tv, tavoli..

Shitet nga: Arben 09 Dhj 02:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shes 2 kauqa ne gjendje perfekte dhe komodinen, 8 muaj te perdorur kauqat jan te pershtatshum edhe per gjume

dmth. shtrihen kauqat jan blere ne mobileria WALKER. Tavolina eshte GRATIS!!!!!!!!Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim