shtrat

Shitet nga: albulena 16 Dhj 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shtrat dhe dyshek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim