shtrat

Shitet nga: albulena 18 Dhj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shtrat dhe dysheku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim