shtrat

Shitet nga: albulena 22 Dhj 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shtrat dhe dyshek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim