shtrat

Shitet nga: lena 02 Jan 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shtrat dhe dyshek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim