Dollapa per kuzhine

Shitet nga: Dollapa 22 Gsh 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Dollapat e larta me gjatesi 2.30m, lavamani dhe nje dollap i ngjitur 1.60m ndersa shanku 2.30m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim