Dyr dritare shkall kuzhina

Shitet nga: uka dizain 05 Dhj 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
she s dyr dritare shkall kuzhina veranda etj si dhe bajm montimin e transportin gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim