Enlarse

Shitet nga: bujar 19 Tet 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
shes enelaresen e perdorur metalin e ka shum te mir dhe eshte nga druri i arres shum e pershtatshme per kuzhina te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim