Inventar

Shitet nga: Naim 21 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Frigorifer vitrina. Termo vitrin per gjellna me plin Kabina e skares 2 ormana te bukes dhe llavaboja e kuzhines 24 karrika 6 tavolina . Qmimi sipas marrveshjes dhe ndrrim me Vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim