KUZHIN

Shitet nga: Adem PLLANA 13 Pri 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
jane shume te ruajtura dhe kan nje qmim shum te volitshem ne foto nuk eshte e tera por pjessa me e madhe por per qmim mund te merremi vesh eshe urgjent fshati lajthisht ose leskoshiq

numri i telefonit:044 516 772 dhe 044 836 219

urgjent : Ndoshta bejm lirim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim