Kauqa

Shitet nga: Nadalina 11 Pri 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kauqat te maruar nga sfungjeri dhe federi te pershtatshem, komfort , stabil, per gjum dhe ndej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim