Kuzhinë dhe një dollap

Shitet nga: Kastriot 28 Sht 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kuzhinën dhe dollapin:

Kuzhina eshte e punuar nga druri me kualitet te larte, eshte ne gjendje shume te regullt e perdorur shume pak, gjithashtu me kuzhine vjen edhe aspiratori i kualitetit te larte.

Gjithashtu dollapi eshte ne gjendje shume te mire dhe shume funksiona, eshte i perdorur shume pak.

Cmimi per te dyjat eshte: 2000 € (I Diskutushem)

Kontakto: 049 897 109
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim