Kuzhin

Shitet nga: feriz 11 Gsh 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhin komplet me shpuret te rrymes kuzhina eshte e nalta 2.50 m dhe e poshta 2.00 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim