Kuzhin

Shitet nga: Naim Burjani 21 Sht 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kuzhin Shporet Elektrik Enelarse dhe Frigorifer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim