Kuzhin dhe mobiljet e sallonit

Shitet nga: Kastro 01 Sht 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kuzhinen ne gjendje shum te mir por qe jam duke e renovuar shtepin dhe jam duke i nderruar orendit qe te gjitha. Po ashtu shes edhe kolltuqet e sallonit dhe nje tavolin buke.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim