Kuzhina , Dhoma gjumi, Paradhoma, Rafta, Komoda.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Bardh's 10 Mar 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Prodhojme te gjitha llojet e mobileve si:
Kuzhina, Dhoma gjumi, Paradhoma, Komoda, Rafta si dhe gjera te tjera me porosi.
Punojme me kualitet te larte, dizajn unik, cmimet me te volitshme ne treg. Garantojme ne te gjitha punet tona.
Per ti pare prodhimet tona me mire vizitoni faqen tone ne Facebook
https://www.facebook.com/Bardhsfurniture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim