Kuzhina moderne Tel 044/152-077 Viber +386491..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DESIGN 06 Mar 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Prodhojm Kuzhina me të Gjitha Elementet si dhe pa Elemente Kuzhinat jon me Material te kualitetit te Lart Mdf me shkelqim.. fiokat mbylljen ne menyr te ngadalsuar Dyert mbylljen ne menyr te ngadalsuar Kendet te rrethuara me alomin si dhe te rrethuara me abs Garancioni i kuzhinav vlen 3 Vite si ne kuzhin po ashtu ne Elemente Per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit 044 152 077 dhe 049 152 077 Porosi per nje Kuzhin zgjat 8-10 Dit. Matjen Transportin si dhe Montimin e bejm ne gjith Teritorin e Kosoves .per qdo Informat Mund te kontaktoni Edhe per mes VIBER +38649152077


MOBILERIA

ART-DIZAJN
FEREZAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim