Kuzhina

Shitet nga: sokol 22 Gsh 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina shum pak e perdorur, shitet me elemente dhe pa elrmente, cmimi 400 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim