Kuzhina 2.25 m

Shitet nga: Hasan 17 Sht 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina me gjatesi prej 2.25 cm, eshte nga druri masiv dhe shume pak e perdorur.

Te interesuarit le te lajmrohen ne keta nr te tel:
044 271 245
044 154 850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim