Kuzhina,Dhoma gjumi,Pllakar,Tavolina,Komoda etj.

Shitet nga: kitchen 20 Pri 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm me porosi, te ne mund te gjeni interier per shtepi te gatshme dhe me porosi . kuzhina dhoma gjumi ormana tv komod paradhom tavolina me cmime te arsyeshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim