Kuzhina dhe Komodin per tv

Shitet nga: Milazim 07 Sht 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina ne gjendje te rregullt materila dru ngjyra e kaft po ashtu edhe komodina .Qmim i kuzhines 200euro kurse komodina 50euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim