Kuzhina dhe tryeza

Shitet nga: Bahri 10 Pri 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina dhe tryeza te perdorura te ruajtura dhe ne gjendje te rregullt.Per informata rreth qmimit ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit 044431083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim